Zastupitelé

Zpráva ze dne: 14.12. 2012
Starosta obce  Josef Škvor 
Místostarosta obce  Mgr. Pavel Goby
Předseda finančního výboru  Ing. Petr Dřízal 
Předseda kontrolního výboru  Jiří Pessr 
Předseda komise pro správu obecního majetku a pro bezpečnost Vítězslav Sahula
Předeseda kulturní a sociální komise   Ing. Ondřej Škvor  
Předseda školské komise Ing. Michal Stařecký

Aktuality z obecního úřadu

Úřední deska 18.5. 2017

Oznámení o výkonu topografických prací pro aktualizaci ZABAGED® v roce 2017 více zde »

Úřední deska 15.5. 2017

Účetní závěrka ZŠ a MŠ Teplýšovice za rok 2016 více zde »

Aktuality 12.12. 2016

Bezpečnost na železnicivíce zde »

Aktuality 16.5. 2016

Vítání občánkůvíce zde »

Aktuality z mikroregionu

CHOPOS 10.6. 2015

Špulka - rozhledna roku 2014více zde » zobrazit celý příspěvek